AURUM A8
330031

Cena

Doporučená prodejní cena včetně DPH za kus
53 900,- Kč

Cena bez DPH
44 545,- Kč

e-shop

O výrobku

Zesilovač nejvyšší kvality AURUM A8. Highendový integrovaný zesilovač A8 je kompletně vyroben v Německu. Tento špičkový stereofonní komponent je koncipován jako dvojité mono. Jeho elektrické obvody jsou tedy pro každý kanál zcela samostatné a zcela shodné (včetně rozmístění a shodných vzdáleností v přístroji), od vlastního zdroje, zpracování a zesílení signálu až po výstupní terminály. Jsou zde využity všechny technické a vědecké znalosti současné technologie elektronických obvodů. Integrovaný DA převodník umožňuje přímé přehrávání digitálního signálu.S naším highendovým zesilovačem  získáte mimořádnou úroveň potěšení z poslechu hudby.  

Výstupní prvky zaručují nízkou míru zkreslení a ohromující hudebnost přednesu. Zcela nezávislé zpracování dokonale oddělených sekcí zesilovače. Oddělené zdroje pro digitální i analogové moduly. Širokopásmový filtr čistí rušení z externích připojení a z domácí elektrické zásuvky. Velmi kvalitní zapouzdřená signálová relé a pozlacené kontakty pro optimální přenos signálů zaručují dokonalé přepínání vstupů a přenos signálu. Operační zesilovače BI-FET pracují s nízkým zkreslením a minimální úrovní šumů, jsou určeny pro co nejširší frekvenční rozsah a čistou vzrůstající dynamiku při hudební reprodukci. Jsou zde využity nízkošumové operační zesilovače od Analog Devices pro maximálně citlivé vstupní části.

 

Vlastnosti:

  • Účinný signálový přenos s minimálním zkreslením.
  • Optimalizovaný modul vnitřního uspořádání pro co nejkratší signálové cesty.
  • Vysoce kvalitní polypropylénové kondenzátory vyrobené v Německu.
  • Extrémní potlačení interferencí a bezeztrátové průchod signálu přes SMD technologii
  • Perfektní double-mono konstrukce, včetně samostatného signálového zpracování a individuálního zesílení signálu pro maximálně dynamickou a věrnou reprodukci.
  • Symetrické vstupní konektory (XLR) pro optimální signálový přenos. Tento profesionální typ připojení zvyšuje čistotu přeneseného signálů, který není znehodnocen získaným šumem a ruchy.  

 

Obsah balení

  • Zesilovač Aurum A8

Varianty

AURUM A8

Číslo produktu: 330031
Cena varianty včetně DPH: 53 900,- Kč

Technické parametry

Název Hodnota
Výstupní výkon při 8 Ohm 100 W
Výstupní výkon při 4 Ohm 180 W
Frekvenční rozsah 1Hz - 110 kHz (-3 dB)
Harmonické zkreslení < 0,03%
Odstup signál/šum 75 dB
Spotřeba ve vypnutém stavu < 0,5 W
Vstupy 3 páry cinch, 2 x opt.Toslink, 1 x Koax SPDIF, 1 x USB
Rozměry 453 x 130 x 345 mm
Hmotnost 13,30 kg