AURUM A10S
330041

Cena

Doporučená prodejní cena včetně DPH za kus
83 900,- Kč

Cena bez DPH
69 339,- Kč

e-shop

O výrobku

Zesilovač nejvyšší kvality AURUM A10S nabízí k mimořádnému zvuku i možnost streamovat digitální hudbu. Highendový integrovaný zesilovač A10S je ručně vyráběn v Německu. Tento špičkový stereofonní komponent je technicky koncipován jako dvojité mono. Jeho elektrické obvody jsou tedy pro každý kanál zcela samostatné a zcela shodné. Nejen použitými elektrickými díly, ale i důsledně shodným rozmístěním a propojením od vlastního zdroje, zpracování a zesílení signálu až po výstupní terminály. Jsou zde využity všechny technické a vědecké znalosti současné technologie elektronických obvodů. S naším highendovým zesilovačem získáte mimořádnou úroveň potěšení z poslechu hudby. Klasické digitální vstupy Toslink, SPDIF jsou doplněny USB, LAN, Ethernet, WiFi, které umožňují přehrávat FLAC, WAV, AAC, MP3, LPCM, WMA a ALAC z externích pamětí a internetu.  

Výstupní prvky zaručují nízkou míru zkreslení a ohromující hudebnost přednesu. Mezi jednoznačné přednosti konstrukce patří zcela nezávislé zpracování dokonale oddělených sekcí zesilovače. Oddělené zdroje pro digitální i analogové moduly. Širokopásmový filtr čistí rušení z externích připojení a z domácí elektrické zásuvky. Velmi kvalitní zapouzdřená signálová relé a pozlacené kontakty pro optimální přenos signálů zaručují dokonalé, nerušící přepínání vstupů a přenos signálu. Operační zesilovače BI-FET pracují s nízkým zkreslením a minimální úrovní šumů, jsou určeny pro co nejširší frekvenční rozsah a čistou vzrůstající dynamiku při hudební reprodukci. Jsou zde využity nízkošumové operační zesilovače od Analog Devices pro maximálně citlivé vstupní části.

 

Vlastnosti:

  • Dynamické zesílení s minimálním zkreslením.
  • Nové možnosti připojení oblíbených zdrojů hudebních signálů s možností přehrávat soubory FLAC a dalších nekomprimovaných i komprimovaných  nahrávek.
  • Optimalizovaný modul vnitřního uspořádání pro co nejkratší signálové cesty.
  • Vysoce kvalitní polypropylénové kondenzátory vyrobené v Německu.
  • Extrémní potlačení interferencí a bezeztrátové průchod signálu přes SMD technologii
  • Perfektní double-mono konstrukce, včetně, samostatného signálového zpracování a individuálního zesílení signálu pro maximálně dynamickou a věrnou reprodukci.
  • Symetrické vstupní konektory (XLR) pro optimální signálový přenos. Tento profesionální typ připojení zvyšuje čistotu přeneseného signálů, který není znehodnocen získaným šumem a ruchy. 
  • Možnost snadného přehrávání hudebních serverů jako je TIDAL, Airable Radio atd.

 

Obsah balení

  • AURUM A10S

Varianty

AURUM A 10S

Číslo produktu: 330041
Cena varianty včetně DPH: 83 900,- Kč

Technické parametry

Název Hodnota
Výstupní výkon při 8 Ohm 100 W
Výstupní výkon při 4 Ohm 180 W
Frekvenční rozsah 1 Hz - 110 kHz (-3 dB)
Harmonické zkreslení < 0,02%
Odstup signál/šum 75 dB
Spotřeba ve vypnutém stavu < 0,35 W
Vstupy 3 páry cinch, 2 x opt.Toslink, 1 x Koax SPDIF, 1 x USB, 1 x XLR
Rozměry 453 x 130 x 345 mm
Hmotnost 13,30 kg